İstanbul için Emniyetlerden Ehliyet Randevusu Nasıl Alınır?

İstanbul için Emniyetlerden Ehliyet Randevusu Nasıl Alınır? randevu, online randevu, adres, harita, telefon, iletişim, ulaşım hakkında bilgiler, yorumlar ve ilçe emniyet müdürlüğü hakkında diğer bilgiler aşağıda yer almaktadır.

 • Telefon: -
 • Faks: -
 • Adres: - - / İstanbul
 • Web: -
 • Online Randevu:
 • E-posta: -
 • Reklam:

Harita

İstanbul için Emniyetlerden Ehliyet Randevusu Nasıl Alınır? Nerede, Nasıl Gidilir? HaritasıAçıklamalar

İstanbul’da ehliyet sınavlarınızı geçtikten sonra en büyük zorluk kuşkusuz emniyet müdürlüğüne randevu almaktır. Randevu almak için saatlerce bilgisayar başında bekleyip randevu sayfasında boş ekran bekleyenler var. Randevu almadan gittiğinizde ise hiç bir işlem yapılmadan geri gönderiliyorsunuz.

İstanbul Emniyet Müdürlüklerinden Ehliyet için Randevu Nasıl Alınır;

 1. http://e-randevu.iem.gov.tr/randevu/ adresine giriniz.
 2. İşlem Türü olarak Sürücü Belgesi İşlemlerini seçiniz.
 3. İlk defa ehliyet alıyorsanız Sürücü Belgesi İlk Müracaat seçiniz.
 4. Randevu istediğiniz İlçe Emniyet Müdürlüğünü seçiniz.
 5. TC Kimlik numarası ve doğrulama kodunu girerek Randevu Al resmine tıklayınız.
 6. Açılan sayfa üzerinde boş randevu saati varsa gösterecektir. Alt tarafta ise diğer emniyet müdürlüklerinde boş randevu olup olmadığını görebilmektesiniz. Diğer Emniyet Müdürlüklerindende randevu alıp ehliyet için başvuru yapabilirsiniz.

Eğer randevunuzu aldıysanız belgelerinizi tamamlayarak randevu saatinde emniyet müdürlüğünde bulunmanız gerekmektedir. Belgelerinizi tekrar kontrol etmek için Ehliyet için gerekli belgeler ve evraklar sayfasını ziyaret ederek gözden geçiriniz.

ehliyet-gerekli-belgeler-k

İstanbul için Emniyetlerden Ehliyet Randevusu Nasıl Alınır?; - - / İstanbul adresinde Emniyet Genel Müdürlüğü'ne bağlı olarak hizmet vermektedir. Emniyet müdürlüğünü - numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Randevu almak için yukarıdaki bilgilerden Online Randevu bölümündeki bağlantıya tıklayarak nüfus müdürlüğünün resmi web sayfası üzerinden randevunuzu alabilirsiniz. E-posta adresini kullanarak sorularınızı, şikayetlerinizi ve önerilerinizi e-posta adresi üzerinden Emniyet müdürlüğüne iletebilirsiniz. Harita bölümünü kullanarak emniyet müdürlüğünün nerede bulunduğunu görebilir, nasıl gideceğiniz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.