Pasaport için gerekli belgeler nelerdir?

Pasaport için gerekli belgeler nelerdir? randevu, online randevu, adres, harita, telefon, iletişim, ulaşım hakkında bilgiler, yorumlar ve ilçe emniyet müdürlüğü hakkında diğer bilgiler aşağıda yer almaktadır.

 • Telefon: -
 • Faks: -
 • Adres: - - / İstanbul
 • Web: -
 • Online Randevu:
 • E-posta: -
 • Reklam:

Harita

Pasaport için gerekli belgeler nelerdir? Nerede, Nasıl Gidilir? HaritasıAçıklamalar

Pasaport Başvurusu için gerekli evraklar ve belgeler

 1. T.C. Nüfus Cüzdanının aslı (Kimliğinizin üzerinde TC kimlik numarası bulunması zorunludur, yok ise ilk olarak nüfus cüzdanınızı yenilemeniz gerekmektedir.)
 2. 2 adet Biyometrik Resim (Son 6 ay içinde çekilmiş, 50x60mm boyutunda, arka fon beyaz ve biyometrik özelliklere sahip 2 adet resim )
 3. Parmak İzi (Başvuru esnasında parmak iziniz alınacaktır)
 4. Pasaport Cüzdan Bedeli Dekontu (Anlaşmalı bankalar veya maliye veznesine yatırılmış dekont, dekontta Tahsil edilmiştir kaşesi ve tahsilat yapan memurun ıslak imzası gerekmektedir.)
 5. Pasaport Harç Bedeli Dekontu (Anlaşmalı bankalar veya maliye veznesine yatırılmış dekont, dekontta Tahsil edilmiştir kaşesi ve tahsilat yapan memurun ıslak imzası gerekmektedir.)
 6. Var ise eski pasaportunuz

Not: Pasaport başvuruları için pasaport sahibinin başvuru yapması gerekmektedir. Dekontlarda pasaport müracatı yapan kişinin ismine ücret yatırılmalıdır.

Pasaport için gerekli belgeler nelerdir?; - - / İstanbul adresinde Emniyet Genel Müdürlüğü'ne bağlı olarak hizmet vermektedir. Emniyet müdürlüğünü - numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Randevu almak için yukarıdaki bilgilerden Online Randevu bölümündeki bağlantıya tıklayarak nüfus müdürlüğünün resmi web sayfası üzerinden randevunuzu alabilirsiniz. E-posta adresini kullanarak sorularınızı, şikayetlerinizi ve önerilerinizi e-posta adresi üzerinden Emniyet müdürlüğüne iletebilirsiniz. Harita bölümünü kullanarak emniyet müdürlüğünün nerede bulunduğunu görebilir, nasıl gideceğiniz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz.

1 Yanıt

 1. Erdem Koçak dedi ki:

  Belgelerimi tamamladım pasaport ücretleri ne kadar? 1 Aylık, 1 Yıllık, 5 Yıllık son fiyatları nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.